NABÍDKA SLUŽEB

Vytisknout

 

KLASICKÁ MASÁŽ
Klasická neboli regenerační masáž vychází ze švédského pojetí masáží, které navrhl slavný Henrik Ling na počátku minulého století. Je základním typem masáže, který si klade za cíl odstranit příčinu bolesti a uvolnit postižené svalstvo pomocí masážních technik jakými jsou tření, hnětení, roztírání tepání, chvění a pasivní pohyby v kloubech. Vlivem těchto hmatů dojde k prokrvení postiženého místa, uvolnění, úlevě od bolesti a také k následné detoxikaci organismu neboli odplavení nahromaděných škodlivých látek z těla ven. Masáž je prováděna jako celková nebo částečná dle potřeb, zdravotního stavu a požadavku klienta.

 

 

MAGIE HOT STONE - masáž lávovými kameny
Tato masáž přináší intenzivní uvolnění a úlevu od bolesti. Má 2x až 3x lepší výsledný efekt právě díky využití teplých lávových kamenů, které mají neuvěřitelně vysokou schopnost akumulovat teplo a předávat jej dál. Díky fantastickému spojení speciálních masážních hmatů a tepla, které se dostává do hlubších vrstev svalové tkáně, dochází k několikanásobně rychlejšímu prokrvení tkání, odstranění příčiny bolesti (spasmy, myogelosy) a následné detoxikaci organismu neboli vylučování toxinů a jiných škodlivých látek z těla ven. K ozdravným procedurám využívali lávové kameny již staří Číňané a Mayové. V současné době patří masáž teplými lávovými kameny mezi jednu z nejvyhledávanějších masážních procedur. Lávové kameny se používají v různých velikostech a tloušťce dle toho, pro jakou část těla jsou určeny. Nahřívají se na teplotu mezi 45 – 55 C, která je tělu prospěšná a hlavně příjemná. Masér sám kameny drží v rukou a je proto zárukou, že nedojde k popálení klienta.
Masáž horkými lávovými kameny aktivuje limfatický systém, zlepšuje imunitu, aktivuje proces detoxikace organismu, zmírňuje bolest kloubů, revmatizmu, křečí.

BAŇKOVÁNÍ - vakuová masáž
Baňkování tvoří základní soubor léčebných metod klasické čínské medicíny stejně tak, jako např. akupunktura či moxování. Všechny tyto metody patří mezi tzv. zevní terapie a kombinují se s čínskými masážemi tuina. Využívá shodné energetické dráhy (meridiány) a body jako akupunktura, ale stimulace akupunkturních bodů se provádí odlišně - podtlakem, třením. V tradiční čínské medicíně se používá působení baněk neboli baňkování nejenom při bolestech pohybového aparátu, ale i k mírnění vnitřních potíží. Účinek baňkování se zvyšuje přikládáním baněk na oblasti akupunkturních bodů. Baňky a baňková masáž působí fyzikálně a reflexně. Zároveň je také výrazně ovlivňován metabolismus organismu, neboť v okolí přiložené baňky dochází k rychlejší látkové výměně. Baňkování šetrně a účinně pomáhá při bolestech zad, ztuhlého svalstva a blokády kloubů.

 


MEDOVÁ MASÁŽ
Luxusní medová masáž rozjasní Vaši kůži, Vaše tělo i Váš den. Medová masáž, to je staré osvědčené léčivé i kosmetické ošetření. Masáž je založena na výjimečných vlastnostech medu a používání speciálních kompresních hmatů. Masérka nejprve odstraní odumřelé buňky z pokožky jemným medovým peelingem. Ošetření pokračuje unikátní tlakovou masáží na zádech a břiše a vrcholí medovým zábalem s jemnou masáží obličeje a pokožky hlavy. Med má skvělé detoxikační účinky, odplavuje z těla nahromaděné toxiny, oživuje vnitřní organismus, čistí pokožku a zanechává ji sametově hladkou. Nechte na sebe působit staletími osvědčený zázrak přírody v podobě medu, medová masáž Vás zázračně osvěží a pročistí.

 

ČOKOLADOVÁ MASÁŽ
Jedná se o exkluzivní ošetření pleti čokoládovou směsí, která obsahuje mandlový olej a vysokoprocentní kakaový prášek. Odborníci vysvětlují její blahodárný vliv tím, že kakao obsahuje antioxidanty, vitaminy a minerály a tak působí přes povrch těla. Nejdříve bude Vaše tělo zbaveno během chviličky šupinek odumřelé kůže díky peelingu z cukrové třtiny nebo kávy – dle přání, poté následuje čokoládový zábal a jemná masáž. Čokoláda vyživuje pokožku, vrací ji její pružnost a hebkost. Působí proti stárnutí. Potlačuje celulitidu a výrazně vylepšuje vzhled pokožky. Vaše pleť bude po této proceduře hebká a jemná. Čokoláda je zdrojem energie a dobré nálady a i Vy se budete cítit po masáži skvěle.

 

 

 

REFLEXNÍ MASÁŽ
Reflexní masáž chodidel je technika, při níž se jemným tlakem masírují reflexní plošky na chodidlech (mají přímou souvislost s jednotlivými tělesnými orgány), čímž dojde k hlubokému uvolnění a povzbuzuje se samoléčicí schopnost těla. Zároveň dodává životní energii, posiluje imunitní systém a tělo zklidňuje mysl. Reflexní masáž chodidel je bezpečná a přirozená metoda, která pomáhá tělu s aktuálními zdravotními problémy. Podstata reflexní masáže chodidel spočívá v tom, že orgány, nervy, žlázy a ostatní části těla jsou spojené s reflexními ploškami nebo body na chodidlech. Reflexní plošky a body se nacházejí na ploskách, nártech a stranách chodidel. Když se tyto plošky stlačují a masírují prsty, vyvolá to v odpovídající části těla přímou reakci. Pravé chodidlo představují pravou stranu těla, levé chodidlo stranu levou. Podle ,,zónové terapie” existuje v těle deset různých zón. Při reflexní terapii se nejčastěji masírují chodidla, která na masáž obvykle reagují lépe než ruce, protože se na nich nacházejí větší plošky a reflexní body se snáze vyhledávají.  U reflexní masáže chodidel jde o nastolení rovnováhy, harmonie a pocitu pohody. Reflexní masáž chodidel neslouží ke stanovení diagnózy a není to medicínská léčba, sama o sobě neléčí - to dokáže pouze tělo. Tato masáž spouští pouze léčebné procesy v těle a je prakticky nemožné určit, za jak dlouho účinky masáže pocítíme. Na počátku je pouze malý krůček a záleží na důvěře v reflexní terapii, která může přinést pozitivní výsledek.

 

 

RAŠELINOVÝ ZÁBAL
Jednou z hlavních předností je tepelný efekt, kdy teplo, získané ohřátím rašeliny, je šířeno zářením, převodem a vedením. Ve srovnání s tepelnou kapacitou vody je tepelná setrvačnost rašeliny několikanásobně delší. To podporuje hluboce působící efekt peloidu s lokální hyperemií organismu jako komplexní reflexní reakce. Speciální úpravou rašeliny podle této normy se podařilo tepelnou setrvačnost dále prodloužit o 20 % při současném zlepšení manipulace s výrobkem. Součástí rašeliny jsou také produkty humifikačního procesu, které se při přímé aplikaci stávají součástí komplexního působení peloidy.

 

 

 

 

SKOŘICOVÝ ZÁBAL
Skořice je známá svou schopností prohřívat a prokrvovat. Skořicový krém se při zábalu nanese na problematické partie, zafixuje a nechá působit. Skořicové zábaly velmi dobře odstraňují celulitidu a zmenšují objem stehen a zadečku. Skořicový krém velmi silně prohřívá místa, na které byl aplikoval. Teplo podporuje látkovou výměnu a odbourávání podkožního tuku. Také pomáhá odvést přebytečnou vodu z tkání. Po zábalu následuje masáž dolních končetin. Procedura problém nejen řeší, ale také pomáhá předcházet mu.

 

 

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY
Tradiční indická masáž hlavy se praktikuje v Indii více než tisíc let. Je vhodná pro děti, dospělé i seniory. Provádí se vsedě a přes oblečení. Působí na oblast hlavy, krku, ramen a horní části zad a páží. Odstraňuje napětí a stres. Obzváště vhodná je pro lidi s větším psychickým zatížením a pro lidi pracujiící nemanuálním zůsobem, např. u počítače. Je v přeneseném slova smyslu "lékem na bolest hlavy". Odstraňuje migrény a mnohdy natrvalo. Dobře poslouží také při únavě očí a zlepšuje kvalitu Vaších vlasů.