MASÁŽ HORKÝMI LÁVOVÝMI KAMENY

Vytisknout

Tato masáž přináší intenzivní uvolnění a úlevu od bolesti. Má 2x až 3x lepší výsledný efekt právě díky využití teplých lávových kamenů, které mají neuvěřitelně vysokou schopnost akumulovat teplo a předávat jej dál. Díky fantastickému spojení speciálních masážních hmatů a tepla, které se dostává do hlubších vrstev svalové tkáně, dochází k několikanásobně rychlejšímu prokrvení tkání, odstranění příčiny bolesti (spasmy, myogelosy) a následné detoxikaci organismu neboli vylučování toxinů a jiných škodlivých látek z těla ven. K ozdravným procedurám využívali lávové kameny již staří Číňané a Mayové. V současné době patří masáž teplými lávovými kameny mezi jednu z nejvyhledávanějších masážních procedur. Lávové kameny se používají v různých velikostech a tloušťce dle toho, pro jakou část těla jsou určeny. Nahřívají se na teplotu mezi 45 – 55 C, která je tělu prospěšná a hlavně příjemná. Masér sám kameny drží v rukou a je proto zárukou, že nedojde k popálení klienta.
Masáž horkými lávovými kameny aktivuje lymfatický systém, zlepšuje imunitu, aktivuje proces detoxikace organismu, zmírňuje bolest kloubů, revmatizmu, křečí.

Lymfodrenáž nelze aplikovat u nemocných se selhávajícím srdcem, u akutních bakteriálnich infekcí, otoků při selhávání ledvin, zvýšené funkci štítné žlázy, některých srdečních arytmií a akutních zánětů v oblasti žilního systému, nádorových onemocnění a vysokého krevního tlaku.