REFERENCE

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Návrhy a realizace zahrad včetně zavlažovacích systémů

Nabízíme kompletní realizaci zahrad včetně návrhu, výsadby vegetace, řešení zavlažovacího systému, zhotovíme ve Vaší zahradě okrasná jezírka, jezírka pro ryby i koupací jezera nejrůznějších tvarů a velikostí, zahradní altány, pergoly a mnoho dalšího dle přání a potřeb zákazníka.

Obložení krbu  - dekorační kámen Nepal

Obložení biokrbu dekoračním kamenem NEPAL.

Rekonstrukce podkroví v rodinném domě - Opava

Jedná se o celkovou rekonstrukci podkrovních prostor v rodinném domě včetně proskleného balkónu, který v bytové jednotce vytváří venkovní prostor pro odpočinek a především plnohodnotně prosvětlí bytovou jednotku.

Novostavba rodinného domu Horní Bludovice

Jedná se o novostavbu rodinného dům, který je navržen v tradičním provedení - zděný tvárnice POROTHERM na betonových základech kombinace ztracené bednění, jednopodlažní s obyvatelným podkrovím. Dům je částečně podsklepený z důvodu svažitého pozemku. Střecha navržena sedlová. Součástí domu je zděná garáž. Obytná plocha přízemí je 122 m2, plocha podkroví 74 m2.

Rekonstrukce koupelny v rodinném domě - Kravaře

Celková rekonstrukce koupelny včetně WC v rodinném domě v Kravařích.

Výroba a montáž nábytku na zakázku

Jedná se o celkovou rekonstrukci interiéru v rodinném domě včetně nových omítek, dlažby, elektroinstalace a nábytku na míru, interiérových dveří do stavebního pouzdra. Při výrobě zakázkového nábytku byla provedena kombinace masivního dřeva a desek MDF v povrchové úpravě.

Výroba a montáž šatní skříně

Výroba šatní skříně včetně montáže v kombinaci masivního dřeva a elegantního mléčného bezpečnostního skla.

Bytový dům 4.NP podkroví - Olomouc

Jedná se o celkovou rekonstrukci podkrovních prostor v bytovém domě v Olomouci. Bylo zapotřebí vytvořit bytovou jednotku pro potřebu bydlení včetně prosklené terasy a tím vytvořit venkovní prostor pro odpočinek a relaxaci a především plnohodnotně prosvětlit bytovou jednotku. A dalším požadavkem bylo vytvořit v další části podkroví kancelářské prostory.

Modernizace celkového areálu fa. MAT - Ostrava Svinov

Celková modernizace celého areálu firmy MAT s.r.o. včetně nových objektů a rekonstrukce původních objektů včetně úpravy zemědělské usedlosti v Ostravě - Svinově.

Rekonstrukce koupelny - Kravaře

Jedná se o celkovou rekonstrukci koupelny a WC v rodinném domě. V malé místnosti obdelníkového tvaru o celkové ploše 8 m2, bylo navrženo vše potřebné.

Rekonstrukce koupelna - Ostrava Poruba

Celková rekonstrukce koupelny včetně WC v panelovém domě.

Rekonstrukce koupelny - Ostrava Zábřeh

V panelovém domě v Ostravě - Zábřehu proběhla celková rekonstrukce koupelny a WC včetně nových rozvodů elektriky, vody a odpadu.

Rekonstrukce koupelny -  Karviná

Celková rekonstrukce koupelny v rodinném domě v Karviné.

Obložení krbu - přírodní kámen Kvarcit multicolor

Obložení krbu přírodním kamenem Kvarcit multicolor.

Novostavba rodinného domu Přerov

Novostavba rodinného domu - Bungalov v Přerově je samostatně stojící nepodsklepený přízemní objekt bez obytného podkroví včetně garáže. Jedná se o zděný Bungalov z tvárnic POROTHERM na betonových základech kombinace ztracené bednění. Obytná plocha přízemí je 188 m2.

Bytový dům Ostrava - Heřmanice

Celková rekonstrukce bytového domu v Ostravě Heřmanicích. Vytvořeno 10 bytových jednotek ve dvou podlažích včetně technických místností a garáží v suterénu bytového domu.

Nebyly nalezeny žádné obrázky