O NÁS

Vítejte na stránkách projekční kanceláře MAXIMA PROJEKT

Naše projekční kancelář se zabývá přípravou a tvorbou projektů staveb zejména z oboru
pozemní stavby. Projekty se mohou týkat novostaveb, rekonstrukcí či stavebních
úprav stávajících objektů. Nabízíme Vám zpracování projektové dokumentace stavby ve všech výkonových stupních projektu od studie a dokumentace pro územní rozhodnutí přes dokumentaci pro ohlášení stavby a pro stavební povolení, po dokumentaci pro výběr dodavatele a pro provedení stavby – detailně propracované realizační dokumentace nebo kompletní 3D vizualizační návrhy interiérů a exteriérů.

Dlouhodobě spolupracujeme s ověřenými subdodavateli a odborníky z řad jednotlivých profesí z oborů architektura, statika, technika prostředí staveb (vytápění a chlazení, vzduchotechnika, kanalizace, voda, plyn), elektroinstalace silnoproudé a slaboproudé, měření a regulace, diagnostika staveb včetně rozpočtů a kalkulací. Dále nabízíme doplňkové spektrum souvisejících činností a služeb ve všech projektových fází zakázky, včetně vyřízení potřebných povolení (inženýrská činnost), autorský a technický dozor.

Dále Vám nabízíme vyřízení dotací – nová zelená úsporám, pro Vaší novostavbu nebo rekonstrukci stávajícího objektu včetně celkového financování stavby, tak aby se Vaše plány zrealizovali podle Vašich představ.