Kategorie

Odběr novinek

OBKLADY A DLAŽBY

Počet produktů: 170
OBKLADY A DLAŽBY

Nabízené obklady a dlažby jsou velmi pohledné a stylové a díky zpracování z moderních materiálů zaručují odolnost a...

Více

Podkategorie

 • PŘÍRODNÍ KAMENNÉ OBKLADY

  Popularita kamenných obkladů stoupá rok od roku. Mnoho lidí se rádo vrací k přírodním materiálům a jejich vlastnostem. Obklady z kvarcitu a břidlice změní váš interiér i fasádu domu k nepoznání a nechají působit kouzlo přírody a vašeho osobního stylu.

 • SÁDROVÉ OBKLADY

  Sádrové obklady jsou zajímavé svým zpracováním, který připomíná přírodní kámen. Jsou vyrobeny ze syntetické tvrzené sádry, která má nízkou hmotnost. Tato sádra má však menší odolnost než betonové obklady, proto jsou doporučeny pouze do interiérů.

 • BETONOVÉ OBKLADY

  Betonové obklady svou strukturou a vzhledem připomínají pravé přírodní kamenné obklady. Obklady z betonu jsou vyrobeny na bázi lehčeného betonu pro použití v exteriéru a interiéru místnosti, ale i na krby, do koupelen a barů.

 • CIHLOVÉ OBKLADY

  Cihlové obklady jsou dokonalou imitací tradiční pálené cihly. Vyrobeny jsou na bázi lehčené plněprobarvené pískové směsi, cementu, barviv a pojiv. Pokud se vám líbí tento styl „anglický styl“ jsou cihlové obklady to pravé a za velice příznivou pořizovací cenu.

 • DŘEVĚNÉ OBKLADY

  Dekorativní dřevěné obklady jsou ideální možností, jak dodat interiéru zajímavý design. Obklady jsou vyrobeny z přírodních dřevin jako bříza, smrk, apod. Všechny výrobky jsou vyrobeny pod značkou nejvyšší kvality (ekologické technologie).

 • DEKORACE NA STĚNU

  Nabízený sortiment dekorace vám přináší pestrou a zajímavou kolekci kamenných obrazů z různých koutů světa. Vašim interiérům dodají příjemný styl a nádech světových kultur: egyptskou, indickou i orientální.

 • ZAHRADNÍ DOPLŇKY

  Zahradní doplňky a dekorace jsou vyrobeny na bázi směsi betonu, který je mrazuvzdorný a vysoce odolný. Doplňky na zahradu vám zpříjemní zahradu či venkovní místo, kde trávíte čas se svou rodinou a přáteli.

 • STAVEBNÍ CHEMIE

  Pro správnou montáž obkladů je zapotřebí vždy použít doporučenou stavební chemii, kterou nabízíme k obkladům. V nabídce naleznete kompletní montážní systém včetně montážních návodů, které vám zaručí dokonalý výsledek.


produktů na stránce

produktů na stránce

Kontaktujte nás

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 8 hodin do 20 hodin.

Telefon:777 660 880

Kontaktujte naši zákazníckou linku