Kategorie

Odběr novinek

ZDÍCÍ MATERIÁLY

Nejsou zde žádné produkty.
ZDÍCÍ MATERIÁLY

Nabízíme moderní cihlový systém POROTHERM, který zahrnuje cihly na nosné zdivo, příčky, keramický strop, speciální...

Více

Podkategorie

 • Systém POROTHERM

  V základní nabídce tohoto výrobce jsou kromě široké škály zdicích prvků a stropních konstrukcí rovněž systémové tvarovky, malty a omítkové směsi POROTHERM. Pro správnou realizaci lze využít i speciální nářadí a pomůcky.

 • Systém HELUZ

  Komplexní cihelný stavební systém HELUZ zahrnuje cihly, překlady, stropy i komíny. Díky jednotnému modulovému systému je zdění s cihlami HELUZ rychlé, přesné a jednoduché.

 • Systém YTONG

  Výborné tepelněizolační vlastnosti stavebních výrobků YTONG šetří náklady na vytápění a omezují ztráty energie celého objektu. Pórobeton je masivní stavební materiál s uzavřenou pórovitou strukturou.

 • Systém SOLBET

  SOLBET se používá jak na vnější nosné, tak i na vnitřní nosné i nenosné zdi a příčky. Tvárnice jsou profilované s drážkou a s montážním úchytem. Při zdění z profilovaných tvárnic se nevyplňují vertikálně dotykové plochy. Nejčastěji se zdí na tenkou vrstvu, nakolik jsou vyrobeny s milimetrovou tolerancí rozměrů.

 • Systém PORFIX

  Pórobetonové výrobky PORFIX jsou komplexní stavební systém z bílého pórobetonu. Systém obsahuje hladké tvárnice, tvárnice s perem a drářkou (P+D) hladké příčkovky, U-profily, nosné a nenosné překlady, stropní nosníky, vložky a lepidla.

 • Systém BEST UNIKA

  Systém BEST UNIKA je kompletní zdicí systém, nosné i nenosné tvarovky, překladové tvárnice a stropní systém ze stropních nosníků a vložek. Vysoká pevnost, odolnost proti povětrnostním podmínkám, mrazuvzdornost a paropropustnost.

 • Šamotové cihly

  Šamotové cihly a desky se vyznačují vysokou odolností proti žáru a zároveň dobrými akumulačními vlastnostmi. Proto šamotové cihly slouží pro výstavbu kachlových kamen, krbů, sporáků a grilů.

 • Plné cihly

  Klasické plné cihly pro obvodové i vnitřní svislé konstrukce.

 • Ztracené bednění

  Betonové zdicí tvarovky jsou určeny pro nevyztužené i vyztužené nosné, nenosné obvodové stěny, nadezdívku základových pásů, stavby opěrných zdí nebo plotů bez použití bednění.


Kontaktujte nás

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 8 hodin do 20 hodin.

Telefon:777 660 880

Kontaktujte naši zákazníckou linku